התחברות

פלאשעון לוגו

אודות החברה

אודות החברה

אנו חברת סטארט אפ צעירה שהוקמה בינואר 2020. הרבה לפני שהחברה הוקמה פורמאלית, המייסדים שלה החלו בהתפתחות הרוחנית.

הכל התחיל מקורס טטה הילינג, שחשף בפנינו את העולם התת מודע, את יסודות התקשור ואת יכולות האמיתיות של בן האדם. מאז, הרבה דברים התחילו להיראות לנו אחרת. לאט-לאט התחלנו להתעניין בהיסטוריה האלטרנטיבית, שמביאה הסברים אחרים, יותר אמינים לכל מה שהתרחש בעולמנו בתקופות השונות.

מנהל הפיתוח של החברה, שהוא במקורו תכנת מבריק, התחיל להתעניין בטכנולוגיות העבר, שבחלקן הושמדו והוכפשו ע"י גורמים בעלי כוח פוליטי וכלכלי רב. נחשפנו להמון סיפורים מהעבר כאשר רדפו, הכפישו ואפילו חיסלו מדענים בעלי שם בינלאומי, שהציעו טכנולוגיות להפקת אנרגיה שלא מהנפט והציעו מכשירים רפואיים שמרפאים את רוב המחלות הקשות שלא בדרכים הקונבנציונליות. הבנו בבירור שהעולם נשלט ע"י הכסף. ואילו נפט מביא כסף רב וגם מחלות מביאות כסף רב לתעשיות הפארמה הענקיות.

במקביל כל הזמן המשכנו ללמוד את העולם הרוחני, את התורות הסיניות העתיקות, רונות, אבנים וקריסטלים ועוד. בכל מה שלמדנו חיפשנו את התרומות החיוביות לאדם.
באחד הימים עלה רעיון של התאמת חלק מהידע שהתגלה במחקרים של חוקרים רבים לתצורה העכשווית האלקטרונית. כך נולד הרעיון של רפואת תדרים באמצעות שעון היד.
הפכנו את הרעיון הזה למפעל חיינו, הכל הסתובב סביבו. מנהל הפיתוח של החברה תמיד רצה להמציא מוצר שיציל את האנושות. זאת הייתה ההזדמנות שלו להגשים את עצמו ואת חלומו.
מכאן העניינים החלו לרוץ. פתחנו חברה בישראל, הגשנו בקשה לפטנט והתחלנו בפיתוח. מאחר וכל החומר כבר היה קיים וידוע, הפיתוח התקדם בקצב מהיר מאוד וכעת יש לפניך מוצר מוגמר – פלאשעון.
פלאשעון מבוסס על רפואת התדרים, רפואה שהאנושות מכירה כבר אלפי שנים, רפואה בטוחה, טבעית וללא תופעות לוואי.

Select your currency
he_ILעִבְרִית
Skip to content