התחברות

פלאשעון לוגו

איך עובד פלאשעון

איך עובד פלאשעון

רוב האנשים נולדים בריאים. אך עם התקדמות הגיל ובעקבות השפעות חיצוניות, אצל אנשים נוצרות מחלות "פתאומיות" או מוות "פתאומי". למעשה, אין שום דבר פתאומי בגוף. כל הגוף שלנו בנוי על בסיס מצטבר, כלומר כל הנזקים לבריאות מצטברים לאט-לאט. רוב הנזקים הם פנימיים ולכן לא גלויים לעין, אבל מתפרצים בבת אחת וללא הודעה מוקדמת. הגוף שלנו שולח אותות ורמזים לכך שמתחיל להיווצר נזק בריאותי. הרמזים האלו באים בצורה של חולשה, עייפות, כאבים נקודתיים, הרגשת אי נוחות בגוף ועוד סממנים דומים אחרים. על מנת לסייע לאנשים לשמור על בריאותם פיתחנו את פלאשעון. פלאשעון מבצע שלושה טיפולי בריאות משלימים: ניקוי הגוף מרעלים, שיקום מערכות הגוף באמצעות רפואת התדרים ושחרור של חסמים אנרגטיים בגוף.

ניקוי הגוף מרעלים

הטיפול הראשון הוא ניקוי הגוף מרעלים

אנו חיים בתקופה שיש בה התפתחות טכנולוגית ותעשייתית מסחררת שמאפשרת לשפר איכות החיים, לפתח טכנולוגיות פורצות דרך ברפואה ובתחומים אחרים אבל כולנו משלמים על כך בזיהום אוויר, מים וקרקע.

הרעלים באים מכל הכיוונים ויש להם ארבעה מקורות עיקריים:

  • מזון תעשייתי מעובד, כאשר הרעלים באים בצורת תוספי מזון (E, שמן דקלים, חומרי הדברה, הורמונים ועוד).
  • מים שמכילים שרידי תרופות, מתכות כבדות, כלור, פלואוריד ועוד.
  • אוויר שמכיל פליטות של תעשיות למיניהן, כימיקלים מריסוסי שמיים.
  • קרינה אלקטרומגנטית של מכשירי חשמל משדרים כגון פלאפונים למיניהם, מיקרוגלים, אנטנות תקשורת ואנטנות 5G.

הרעלים האלו חודרים לגופינו: לשרירים, לעצמות, לאיברים הפנימיים, לכל תא ותא. גוף האדם קולט וסופג על בסיס יומיומי את כל הרעלים האלו. מחקרים חדשים מאשרים כי מדי שנה 1 מתוך 6 אנשים ברחבי העולם נפטר בגלל זיהום הסביבה. שאר האנשים סופגים את הרעלים מהסביבה בגופם אבל מצליחים לשרוד. זאת הסיבה שבמציאות יש המון אנשים חולים, כאשר לחלק מהמחלות עדיין אין טיפול והרפואה לא יודעת להסביר לחולה כיצד נוצרה אצלו המחלה. התמונה מחמירה עוד יותר כאשר מתייחסים גם לאנשים שעדיין לא חולים, אבל יש להם סימפטומים מוקדמים של מחלה. אלו הם חולים של העתיד. כל המצב הזה מאוד עצוב.

על מנת לנקות את הגוף מרעלים בצורה פשוטה, מהירה ויעילה פיתחנו את פלאשעון והכנסנו לתוכו תוכנית ניקוי הגוף מרעלים. בתוכנית זאת מערכות הגוף ואיברים עוברים את פעולת הניקוי. מערכות שאחראיות על פעילות זו הן מערכת הדם והלימפה, מערכות ההפרשה. שלב זה אורך כשבועיים. בשלב הזה יש לבצע שני טיפולים בלבד, בבוקר ובערב, על מנת לא להקשות על הגוף ולתת לו לעבור תקופת ניקוי הרעלים הראשונית בצורה בטוחה. 

בשלב זה המטופל עלול להרגיש תופעות זמניות כגון: שינוי בצבע וריח של הפרשות, עייפות, כאבים במקומות שונים, פריחה, הרגשה של עקצוצים, זרימות וכדומה בידיים. אם הכאבים מופיעים ביד אחת, אפשר לנסות לעשות טיפולים ביד השנייה.

ייתכן ואדם יגיע למשבר הריפוי. משבר הריפוי הוא סוג של מחסום בדרך לריפוי. משבר הריפוי מתבטא בהחרפה או החמרה של תסמינים מהם מנסה האדם להיפטר או הופעתן של תסמינים חדשים בזמן ניקוי הרעלים. הגוף נעשה חולה על מנת להיות בריא. זאת היא תופעה חולפת והיא נגרמת עקב הוצאה מסיבית ומהירה של רעלים מהגוף.

ככלל, ככל שהגוף חולה יותר, כך ניקוי הרעלים קשה יותר לגוף. מטופל שמרגיש את עצמו בריא, עשוי שלא להרגיש את הטיפול הזה בכלל.

הטיפול השני הוא טיפול ברפואת התדרים

על מנת לשקם את מערכות ואיברי הגוף שנפגעו כבר מרעלים השונים בחרנו ברפואת התדרים שהיא רפואה אלטרנטיבית טבעית עתיקת ימים. רפואת התדרים מתבססת על רעיון התדרים, על פיו לכל דבר בעולם יש תדר. על פי תדר זה נוצרים צורה ותפקוד. לדוגמא, תדרים שונים של קול יוצרים תוים ותדרים שונים של אורך גלי האור יוצרים צבעים גם לכל איבר בגופינו יש תדר מקורי שזהו התדר הבריא. כאשר איבר עובד בתדר המקורי שלו הוא בריא. ככל שאיבר מתרחק מהתדר המקורי לכיוון זה או אחר כתוצאה מהשפעות שליליות חיצוניות ופנימיות, מתחילות להיווצר בעיות בריאותיות ומחלות. רפואת התדרים שולחת לגוף את התדרים המקוריים והבריאים ומלמדת בכך את הגוף לעבוד יותר נכון ויותר בריא. כאשר האיברים חוזרים אל התדרים המקוריים שלהם, בעיות ומחלות נעלמות מעצמן.

פלאשעון מייצר ושולח לגוף רשימה ארוכה מאוד של תדרים בריאים ונכונים ומלמד בכך את הגוף לעבוד יותר נכון ובריא. רשימת תדרים זאת נבנתה על סמך רשימה ארוכה של מחקרים שנעשו ברפואת תדרים על פני שנים רבות בארצות השונות. נכון להיום קיימים יותר מאלף מחקרים בנושא של רפואת תדרים, המראים השפעות חיוביות ביותר של טיפול זה.

הטיפול השלישי הוא טיפול ושחרור אנרגטי של הגוף

אנחנו וכל דבר מסביבנו הוא אנרגיה. ללא התייחסות לגוף האנרגטי שלנו לא ניתן להשיג שום תוצאות. לכן הכנסנו לפלאשעון תכנית שחרור של חסמים אנרגטיים בגוף. וכך זה פועל. בגופינו קיימת מערכת לזרימת האנרגיה. היא עוברת דרך שבעה מרכזי אנרגיה ראשיים (צ'אקרות) ודרך מרכזים משניים נוספים קטנים יותר. כאשר צ'אקרה נחסמת חלקית או במלואה, זרימת האנרגיה אל האיברים שאותה הצ'אקרה אחראית עליהם נפגעת ומיד נוצרת מחלה. פלאשעון משחרר חסימות אנרגטיות שמפריעות לזרימת האנרגיה בגוף האדם ומאפשר לכל איבר לקבל את האנרגיה שהוא זקוק לה על מנת להישאר בריא.

 

כל שלושת הטיפולים נעשים במקביל, משלימים אחד את השני ומגבירים את יעילות ריפוי העצמי של המטופל.

בזמן הטיפול יש חשיבות עליונה לוודא שהשעון מוצמד היטב ליד ויש מגע בין משטח מתכת בגב השעון לבין עור היד.

ככלל, ככל שהגוף חולה יותר, כך ייקח לו יותר זמן לעבור ריפוי. לא כל המחלות ניתנות לריפוי הסופי, אך ניתן להקל עליהן ועל התסמיניהן. מטופל שמרגיש את עצמו בריא, ירגיש את הגוף שלו אנרגטי וחזק יותר.

על מנת להגיע לריפוי, דרושים התמדה וסבלנות. הגוף שלנו תוכנן להיות בריא, וכשעוזרים לו בכך, הוא מודה לנו בשיפור הבריאות.

* אצל אנשים שעברו טיפולים גנטיים מכל סוג שהוא כל התהליכים שפורטו בסעיפים 1-3 עלולים להתקיים בצורה חלקית, משובשת או לא להתרחש בכלל. אי לכך, החברה לא יכולה להתחייב שמטופל שעבר טיפולים גנטיים יקבל תוצאות שמצופות מפלאשעון. אבל מצד השני קימות עדויות רבות (בסרטון מוסברת רפואת התדרים באמצעות הקול. בפלאשעון התדרים נוצרים בצורה אלקטרונית באמצעות מיקרו-בקר MCU, ויש להם את אותה ההשפעה כמו לתדרים של קול) לכך שלרפואת התדרים ישנה יכולת לתכנת את ה-DNA מחדש ולרפא מחלות שונות.

*חל איסור לשימוש בפלאשעון לכל מושתלי מכשירים אלקטרוניים בגופם כגון: קוצב לב מלאכותי, שתלי שמיעה, מכשירי שמיעה שעובדים על ויברציות, דפיברילטור מושתל, אלקטרודות במוח.

* לא ידועה השפעת פלאשעון על אנשים עם ננו רשתות תוך גופיות ו/או עם רשתות תוך גופיות לניטור ומיפוי גוף האדם.

במקרה של הרגשה חריגה או תופעות לוואי שהן מעבר למתואר בסעיף 1, יש להפסיק מיד את השימוש בשעון. יש לדווח מיד לחברה ובמקרה הצורך יש לפנות לרופא.  

*הבהרה* פלאשעון אינו מוצר רפואי. השימוש בפלאשעון לא בא להחליף ייעוץ או טיפול רפואי מכל סוג שהוא. ההסתמכות על המידע המפורט היא על אחריות הקורא בלבד.

Select your currency
he_ILעִבְרִית
Skip to content