התחברות

פלאשעון לוגו

מספרים עלינו

מספרים עלינו

     א. בת 34 מתל אביב
א. בת 34 מתל אביב
Read More
התחלתי לענוד את השעון שעון התדרים בסוף הקיץ כאשר סבלתי מפיברומיאלגיה, בעיות עיכול שונות ומספר תסמינים מעיקים קבועים כגון מיגרנות, חולשה, כאבי שרירים ובעיות הירדמות קשות. כבר בשבוע השני לשימוש המיגרנות נעלמו. השינה בלילה השתפרה. בהתחלה הרגשתי מעט חולשה, עקצוצים מוזרים בגוף, ועור הפנים נהיה מעט מחוספס ופרח - תסמינים שהסתברו כתופעות של ניקוי רעלים (גם כאשר עושים ניקוי תזונתי, צומות וכד' חשים תחילה אי נוחות). לאחר חודש מאז תחילת התהליך, הרגשתי יותר כוחות ואנרגיה, לצד שיפור הרגשה כללית. הכאבים לא הופיעו יותר. בחודש השני חליתי כנראה בשפעת עונתית (או אולי so called covid), עם חולשה עצומה וצינון. במשך מספר ימים ישנתי 12-14 שעות ביממה, לא הצלחתי לקום בבוקר. כתוצאה מכך לא הקפדתי לענוד את השעון ברמה יום יומית. אך שמתי לב שבימים שעונדת אותו, מרגישה טוב יותר, יותר כוחות. עברתי תהליך ניקוי וחיזוק מדהים, לא האמנתי שסימפטומים של פיברומיאלגיה סבלתי מהם שנים רבות יכולים להיעלם כמעט לגמרי בתוך כמה חודשים. ודווקא בתקופה זו פחות הקפדתי על תזונה נכונה ופעילות גופנית, ולא נטלתי את התוספים והתרופות הטבעיות הרגילות שלי באופן קבוע. כך שניתן לומר שבהכרח הייתה השפעה חיובית משמעותית מהשימוש בשעון הפלא. תודה רבה על הכל ❤️❤️❤️
ו. בת 58 מפבלודר, קזחסטן
ו. בת 58 מפבלודר, קזחסטן
Read More
אני משתמשת בפלאשעון כבר חודשיים. לאחר הטיפול מופיעה קלילות בגוף וצלילות במחשבות. לאחרונה הייתי במצב רגשי קשה, שלאחריו תוך חצי יום הופיעה אצלי דלקת שלפוחית השתן. עשיתי שלושה טיפולים ברצף ולמחרת דלקת השלפוחית השתן נעלמה כאילו לא הייתה כלל. הצ'אקרות מתאזנות טוב. תחושות של קלילות במרכזי האנרגיה. אני גם יכולה לציין שחלומות הפכו להיות בהירים יותר.
ר. בת 51 מנהריה
ר. בת 51 מנהריה
Read More
לאחר כשלושה חודשי שימוש יומיומי בשעון התדרים, חל שיפור משמעותי במצב האוטופיק דרמטיטיס שסבלתי ממנו בכפות הידיים מאז שאיבדתי את אבא שלי למחלה לפני כשנתיים, פחות גירוי בעור, פחות מגרד, פחות סבל ופגיעה בעור וגם פחות סטרס באופן כללי. אני מודה מאד לנציגת החברה ולצוות הרפואי על הפיתוח של השעון, על הליווי והשרות האדיב, אכן מוצר מומלץ מאד. עלו והצליחו.
ג. בת 52 מאבו גוש
ג. בת 52 מאבו גוש
Read More
אז רציתי לספר לך שהשינה שלי הייתה איומה. בלילות הייתי מתעוררת ב-2 או 3 וזהו לא נרדמת עד הצהריים. וזה היה מעייף נורא. אז מאז השעון כעבור בערך כחודשיים שלושה השינה שלי החלה להסתדר כל פעם יותר ויותר. ויש עדיין לילות של שינה קטועה אבל זה כבר ממש נדיר. לרוב אני יושנת נהדר כל הלילה עד הבוקר!! תודה תודה תודה ענקית!!!
פ. בן 76 מעפולה
פ. בן 76 מעפולה
Read More
אני חולה סרטן כבר כמה שנים. כתוצאה מכימותרפיות הופיעו אצלי תופעות לוואי שונות. אחת מהן היא פצעים ברגליים. משחות וכדורים כמעט ולא עזרו לי. הבן שלי הביא לי שעון תדרים לנסות ולטפל במצבי. לאחר טיפול של שבועיים הפצעים שלי ברגליים התחילו להיסגר ותוך חודש נסגרו לחלוטין. אני מודע לחברה על השעון שהם פיתחו.
מ. בת 43 מיקנעם
מ. בת 43 מיקנעם
Read More
התחלתי להשתמש בשעון מתוך סקרנות. אני תפסתי את עצמי כאשה בריאה וחזקה. אומנם היו לי בצקות ברגליים שנשארו חמש שנים אחרי לידה וסבלתי מתסמונת קדם וסתית - PMS שהתבטאה ברגישות גבוהה מאוד בשדיים, אבל סה"כ הרגשתי טוב מאוד מבחינה פיזית. לאחר חודש של שימוש בשעון הפסיקו להתייבש אצלי כפות רגליים. לאחר כחודשיים התחלתי לשים לב שהבצקות שלי ברגליים יורדות ובמהרה הן ירדו לחלוטין. ושלושה חודשים לאחר שימוש בשעון גיליתי שתסמונת PMS נעלמה לחלוטין. במקביל, גם נעלמו כאבי שרירים המופיעים לאחר אימון כושר. אני ממשיכה להשתמש בשעון על בסיס יומי. מעבר לכל מה שפירטתי קודם, השעון מעלה בצורה מורגשת את רמת האנרגיה והחיוניות בגוף.
ש. בת 49 מתל אביב
ש. בת 49 מתל אביב
Read More
בזמן ששמתי את השעון הוא עבד והירגשתי פחות עייפות וחולשה וכאב ראש. מקווה שבאמת הספיק לחסל לי כמה רעלים בגוף. כניראה עבד קשה. מודה לך על המחשבה לצרף אותי לניסוי הזה. ניסוי שנהניתי להשתתף בו. וחושבת שיש מצב שאכן תצליחו עם המוצר הזה .חושבת שכל אדם צריך שעון כזה בחייו בחיינו הלחוצים ממילא.
Previous
Next
ד. בת 82 מעפולה
ד. בת 82 מעפולה
Read More
אני בת 82 ללא מחלות רקע. יום אחד הבן שלי הביא לי את שעון הפלא ואמר: "אמא, אני רוצה שתלכי עם השעון הזה. זה שעון שמרפה." התחלתי להשתמש בשעון כפי שהבן שלי הסביר לי. יום אחד לאחר כשבועיים הייתי צריכה לפגוש את הבן שלי. כאשר הלכתי לקראתו הוא אמר ל: " אמא, את הולכת כמו בחורה צעירה ". ובאמת אחרי שהתחלתי לחשוב על זה הבנתי, שההליכה שלי הפכה להיות קלה ונעלמו לי בעיות נשימה בזמן ההליכה. הופתעתי מאוד ששעון יכול להשפיע בצורה כל כך חזקה על גוף האדם.
י. בן 35 מפתח תקווה
י. בן 35 מפתח תקווה
Read More
לאחר כ-10 שנים שלא הרחתי כלל, הייתי אצל רופאים מומחים, מנהלי מחלקות בבתי חולים, ולא מצאו לי פתרון לבעיות הריח, אמרתי טוב, בוא ננסה את השעון למרות שלא באמת האמנתי שזה יעשה משהו. לאחר כ-3 שבועות (בערך) של שימוש עם השעון, התחלתי להריח בחזרה.
י. בן 47 מעפולה
י. בן 47 מעפולה
Read More
אני חולה סוכרת מסוג 1 כבר 26 שנה. הייתה תקופה שהייתי סובל מעייפות כרונית קשה מאוד, הרגליים שלי היו נפוחות ואני התקשתי ללכת. אני תמיד התעניינתי ברפואה אלטרנטיבית. לאחר שימוש של כחודש בשעון הנפיחות ברגליים ירדה לחלוטין, עייפות נעלמה והפכתי להיות אנרגטי וחיוני. אומנם הסוכרת שלי לא נעלמה, אבל תופעות הלוואי שמלוות אותה נעלמו. המחשבות שלי הפכו להיות יותר מסודרים ומדויקים, דכאונות נעלמו. אני שמח מאוד שהשתמשתי בשעון תדרים.
ד. בת 44 מעין שריד
ד. בת 44 מעין שריד
Read More
שעון התדרים עבד עליי בצורה נפלאה. לחלוטין הרגשתי הבדלים. משהו בזכרון השתנה. התחלתי לזכור פתאום חלומות לעיתים. התדר שלי עלה. גם כשהייתי בתקופות קשות התדר היה גבוה והרגשתי את זה בצורה משמעותית. לגמרי משהו שארצה לרכוש כשיהיה במלאי. הרבה תודה וישר כח. באהבה
י. בת 46 מפורטוגל
י. בת 46 מפורטוגל
Read More
אחרי שימוש של 3 חודשים בשעון התדרים, שמתי לב לירידה במספר המיגרנות וגם שכבר היו, אז לא היו מאד חזקות. גם כאבי הפרקים נחלשו.
י. בת 20 מקריית אתא
י. בת 20 מקריית אתא
Read More
את השעון קיבלתי מאבא שלי. הוא דאג לי ורצה שאני אלך איתו מאחר והיינו בתקופת קורונה ואבא שלי רצה שאני אהיה חזקה מפני הוירוס. אני בחורה צעירה ובריאה, חיילת, כך שהייתי בספק שהשעון יכול לסייע לי במשהו, אבל הלכתי איתו. לאחר כשלושה חודשים וחצי אני שמתי לב שיש לי המון כוחות ואני פשוט לא מתעייפת. תודה רבה לאבא שלי ולכל אלו שעבדו על השעון הזה.
א. בת 47 ממטולה
א. בת 47 ממטולה
Read More
איך אני מרגישה אחרי שימוש בשעון אחרי שלושה חודשים. אני מרגישה טיפה שיפור בבלט בעין. אבל בכללי כשאני שמה את השעון זה מאוד מרגיע ועושה מן רוגע כזה.
Previous
Next
Select your currency
he_ILעִבְרִית
Skip to content