התחברות

פלאשעון לוגו

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

רפואת התדרים היא רפואה אלטרנטיבית טבעית עתיקת ימים. רפואת התדרים מתבססת על רעיון התדרים, על פיו לכל דבר בעולם יש תדר. על פי תדר זה נוצרים צורה ותפקוד. לדוגמא, תדרים שונים של קול יוצרים תוים ותדרים שונים של אורך גלי האור יוצרים צבעים. גם לכל איבר בגופינו יש תדר מקורי שזהו התדר הבריא. כאשר איבר עובד בתדר המקורי שלו הוא בריא. ככל שאיבר מתרחק מהתדר המקורי לכיוון זה או אחר כתוצאה מהשפעות שליליות חיצוניות ופנימיות, מתחילות להיווצר בעיות בריאותיות ומחלות.  רפואת התדרים שולחת לגוף את התדרים המקוריים והבריאים ומלמדת בכך את הגוף לעבוד יותר נכון ובריא. כאשר האיברים חוזרים אל התדרים המקוריים שלהם, בעיות ומחלות נעלמות מעצמן. 

אין לראות בפלאשעון מכשיר פלא שיכול לרפא את כל המחלות והבעיות הבריאותיות בתחום הפיזי או הנפשי. פלאשעון יודע לטפל בחלק מהבעיות הבריאותיות, יודע להקל על בעיות אחרות ויש בעיות ומחלות שלא ניתנות לריפוי. נוסף על כך, הצלחת הטיפול תלויה בתדר שבו נמצא המטופל. בפרק מה משפיע על הצלחת הטיפול ניתן לקרוא הסבר מפורט בנושא התדר.

בדרך כלל השינוי יורגש תוך שבועיים-שלוש. השינוי יכול להיות מורגש במספר אופנים:

 • עליה בחיוניות (אנרגטיות של הגוף)
 • סימנים של ניקוי רעלים, שמתבטאים בשינוי צבע וריח של הפרשות הגוף
 • שיפור בתסמינים של בעיה בריאותית

רוב האנשים לא מרגישים כלום בזמן הטיפול. אך ישנם אנשים שמרגישים עקצוצים וזרמים ביד, עלולים להופיע כאבים קטנים ביד. חלק מהאנשים מרגישים הרגשה של רוגע.

פלאשעון מבצע שלוש תוכניות טיפול שמתבצעות במשולב. התוכניות משלימות אחת את השנייה ומגבירות את יעילות ריפוי העצמי. זה כמו מקרה של בניית בית. לפני שבונים את הבית מפנים מהשטח עצים, שיחים ואבנים גדולות, מיישרים את השטח. בלי זה אי אפשר להתחיל לבנות. כך גם תוכנית ניקוי הרעלים. אם לא מנקים את הגוף מהרעלים שהצטברו בו, הריפוי יהיה פחות יעיל. בניית הבית זאת תוכנית התדרים, שהיא למעשה מחזירה את כל איברי הגוף לתדר הנכון, וכך מתרחש הריפוי. שחרור חסמים אנרגטיים נועד לאפשר זרימה טובה ונכונה של אנרגיה בגוף, שתשמור על איברים בריאים. זה כמו שבבית שבנינו אנו עוברים בחופשיות בין כל החדרים ללא חסימות.

לפלאשעון אין תופעות לוואי. רפואת תדרים היא רפואה טבעית שמטרתה להחזיר את הגוף לתדרים המקוריים והבריאים. רפואה זאת איננה פולשנית. היא נטולת כאבים, בטוחה ויעילה מאוד. במקרים נדירים המשתמש בשעון לא ירגיש את השפעתו.

 • חל איסור לשימוש בפלאשעון לכל מושתלי מכשירים אלקטרוניים בגופם כגון: קוצב לב מלאכותי, שתלי שמיעה, מכשירי שמיעה שעובדים על ויברציות, דפיברילטור מושתל, אלקטרודות במוח וכו'.
 • לא ידועה השפעת השעון על אנשים עם ננו רשתות תוך גופיות ו/או עם רשתות תוך גופיות לניטור ומיפוי גוף האדם. 
 • אנא בדוק האם השעון מוצמד היטב אל היד, כלומר האם יש מגע בין משטח מתכת שבגב השעון לבין עור היד.
 • על מנת להצליח ולראות תוצאות מהטיפול יש להקפיד על 2-3 טיפולים כל יום.
 • הצלחת הטיפול תלויה בתדר שבו נמצא המטופל. בפרק מה משפיע על הצלחת הטיפול ניתן לקרוא הסבר מפורט בנושא התדר.
 • אצל אנשים שעברו טיפולים גנטיים מכל סוג שהוא, ובמיוחד טיפולים גנטיים בדמות חיסונים נגד COVID-19 על כל סוגיהם ׁׁׁׁ(ראה מחקר של השפעת החיסון על DNA), כל התהליכים שפורטו בסעיפים 1-3 עלולים להתקיים בצורה חלקית, משובשת או לא להתרחש בכלל. אי לכך, החברה לא יכולה להתחייב שמטופל שעבר טיפולים גנטיים יקבל תוצאות שמצופות מהשעון.

הסבר מפורט ניתן לראות בדף איך עובד פלאשעון?

נכון להיום קיימים יותר מאלף מחקרים בנושא של רפואת תדרים, המראים השפעות חיוביות ביותר של טיפול זה. הסבר מפורט עבור חלק מהמחקרים שנעשו ניתן לראות בדף מחקרים.

ישנו סרטון מעניין המסביר את השפעת התדרים על ריפוי באמצעות הקול. בפלאשעון התדרים נוצרים בצורה אלקטרונית באמצעות מיקרו-בקר, אבל יש להם את אותה ההשפעה כמו לתדרים של קול.

משלוח בארץ

יש לך שתי אפשרויות למשלוח:

 • משלוח עם שליח עד בית הלקוח או כל כתובת אחרת, שתרשם ככתובת למשלוח. במקרה זה המסירה תבוצע עד 4 ימי עסקים לאחר תיאום מול הלקוח.

משלוחים המיועדים להפצה באזורים חריגים יסופקו עד 5 ימי עסקים. אזורים חריגים לעניין סעיף זה הם יישובי רמת הגולן, גבול הצפון, יישובי המגזר הערבי, יישובי בקעת הירדן, יישובים מעבר לקו הירוק (שטחים), יישובי עוטף עזה, אילת, ים המלח וישובי הערבה.

בתקופות שקודמות לחגים ובמהלך החגים, ייתכנו עיכובים בזמני ההפצה, כמו כן במהלך חודש נובמבר ותחילת דצמבר (חודש חגי האינטרנט).

 • משלוח ללוקרים ונקודות חלוקה הפרוסים בפריסה ארצית והממוקמים בתחנות דלק, מרכזי קניות, קניונים, שכונות מגורים ועוד.באמצעות הלוקרים ונקודות החלוקה הללו מתאפשר ללקוח לקבל משלוחים בזמן שנוח לו, מבלי להמתין בבית לשליח.

באמצעות שירות זה, המשלוח יסופק ללקוח תוך 5 ימי עסקים.

לאחר הגעתה של החבילה ללוקר או לנקודת החלוקה, תשלח חברת הפצה מסרון ללקוח ובו מידע הנדרש לצורך איסוף החבילה. במידה והלקוח לא יגיע תוך 7 ימי עסקים לאיסוף החבילה מנק' חלוקה / תוך 72 שעות לאיסוף החבילה מלוקר אוטומטי, היא תוחזר לחברה.

למרות בחירתו של הלקוח את נקודת החלוקה, ייתכן ונקודת החלוקה תשתנה עקב עומס של חבילות בנקודת החלוקה שנבחרה, על פי דעת של חברת המשלוחים.

משלוח לחו"ל

משלוחים לחו"ל מתבצעים עד בית הלקוח או כל כתובת אחרת, שתרשם ככתובת למשלוח.

ניתן לשלם בכל כרטיסי האשראי, מזומן, PayPal וב-bit, GMT. 

חוות דעת של אנשים שכבר התנסו בפלאשעון ניתן לראות כאן.

מאחר והמוצר איננו מוגדר כמוצר לטיפול רפואי אין דרישה בחוק לאישור של משרד הבריאות או תו תקן של מכון התקנים. 

הסבר מפורט ניתן לראות בדף חבר מביא חבר.

Select your currency
he_ILעִבְרִית
Skip to content