התחברות

פלאשעון לוגו

שומר הראש של הבריאות שלך

פלאשעון שומר הראש של הבריאות שלך

עשית בחירה נכונה

 

אנו שמחים שהגעת אלינו ומברכים אותך באתר שלנו.

כאן נעביר לך את כל המידע שיאפשר לך להבין איך לשפר את מצבך הבריאותי בשיטה קלה ופשוטה שלא הייתה כמוה בעבר.

היום עשית צעד ראשון בדרך לגרסה המשופרת ויותר בריאה שלך.

מדוע אנו חייבים לשמור על בריאותינו או מה בעצם רצון האמיתי של כל אדם?

✔️ ליהנות מהחיים
✔️ לא לאבד את עצמאות על הגוף בגלל מחלה 
✔️ לא לסבול מכאבים כתוצאה ממחלה
✔️ לא להיות תלוי באחרים

✔️ לא לאבד את מקום העבודה ולא לפגוע בקריירה
✔️ לשמור על גוף מתפקד בכל גיל ובכל מצב
✔️ לא להיות נטל על בני משפחה
✔️ לא לשרוף כספים על טיפולים במחלה

האם אלו הם גם הרצונות שלך ואתה מוכן לעשות צעד שני ולהתקדם?

רוב האנשים נולדים בריאים. אך עם התקדמות הגיל ובעקבות השפעות חיצוניות, אצל אנשים נוצרות מחלות "פתאומיות" או מוות "פתאומי". למעשה, אין שום דבר פתאומי בגוף. כל הגוף שלנו בנוי על בסיס מצטבר, כלומר כל הנזקים לבריאות מצטברים לאט-לאט. רוב הנזקים הם פנימיים ולכן לא גלויים לעין, אבל מתפרצים בבת אחת וללא הודעה מוקדמת. הגוף שלנו שולח אותות ורמזים לכך שמתחיל להיווצר נזק בריאותי. הרמזים האלו באים בצורה של חולשה, עייפות, כאבים נקודתיים, הרגשת אי נוחות בגוף ועוד סממנים דומים אחרים.

כדי להקטין ובמקרים אחרים למנוע נזקים שמצטברים אצלנו בגוף, אנו זקוקים למכשירים שעוזרים לנו לשמור על הבריאות.

כיצד נוכל לעזור לאנשים ולך אישית❓

על מנת לסייע לאנשים לשמור על בריאותם פיתחנו את פלאשעון. פלאשעון מבצע שלושה טיפולי בריאות משלימים:
1️⃣ ניקוי הגוף מרעלים
2️⃣ שיקום מערכות הגוף באמצעות רפואת התדרים
3️⃣ שחרור של חסמים אנרגטיים בגוף

ניקוי הגוף מרעלים

אנו חיים בתקופה שיש בה התפתחות טכנולוגית ותעשייתית מסחררת שמאפשרת לשפר איכות החיים, לפתח טכנולוגיות פורצות דרך ברפואה ובתחומים אחרים אבל כולנו משלמים על כך בזיהום אוויר, מים וקרקע.

הרעלים באים מכל הכיוונים ויש להם ארבעה מקורות עיקריים:
1️⃣ מזון תעשייתי מעובד, כאשר הרעלים באים בצורת תוספי מזון, שמן דקלים, חומרי הדברה, הורמונים ועוד.
2️⃣ מים שמכילים שרידי תרופות, מתכות כבדות, כלור, פלואוריד ועוד.
3️⃣ אוויר שמכיל פליטות של תעשיות למיניהן, כימיקלים מריסוסי שמיים.
4️⃣ קרינה אלקטרומגנטית של מכשירי חשמל משדרים כגון פלאפונים למיניהם, מיקרוגלים, אנטנות תקשורת ואנטנות 5G.

❗ הרעלים האלו חודרים לגופינו: לשרירים, לעצמות, לאיברים הפנימיים, לכל תא ותא. גוף האדם קולט וסופג על בסיס יומיומי את כל הרעלים האלו.

❗ מחקרים חדשים מאשרים כי מדי שנה 1 מתוך 6 אנשים ברחבי העולם נפטר בגלל זיהום הסביבה. שאר האנשים סופגים את הרעלים מהסביבה בגופם אבל מצליחים לשרוד. זאת הסיבה שבמציאות יש המון אנשים חולים, כאשר לחלק מהמחלות עדיין אין טיפול והרפואה לא יודעת להסביר לחולה כיצד נוצרה אצלו המחלה. התמונה מחמירה עוד יותר כאשר מתייחסים גם לאנשים שעדיין לא חולים, אבל יש להם סימפטומים מוקדמים של מחלה. אלו הם חולים של העתיד. כל המצב הזה מאוד עצוב.

❗ על מנת לנקות את הגוף מרעלים בצורה פשוטה, מהירה ויעילה פיתחנו את פלאשעון והכנסנו לתוכו תוכנית ניקוי הגוף מרעלים. בתוכנית זאת מערכות הגוף ואיברים עוברים את פעולת הניקוי. מערכות שאחראיות על פעילות זו הן מערכת הדם והלימפה, מערכות ההפרשה.

✔️ על מנת לשקם את מערכות ואיברי הגוף שנפגעו כבר מרעלים השונים בחרנו ברפואת התדרים שהיא רפואה אלטרנטיבית טבעית עתיקת ימים.
✔️ רפואת התדרים מתבססת על רעיון התדרים, על פיו לכל דבר בעולם יש תדר. על פי תדר זה נוצרים צורה ותפקוד. לדוגמא, תדרים שונים של קול יוצרים תוים ותדרים שונים של אורך גלי האור יוצרים צבעים. גם לכל איבר בגופינו יש תדר מקורי שזהו התדר הבריא. כאשר איבר עובד בתדר המקורי שלו הוא בריא. ככל שאיבר מתרחק מהתדר המקורי לכיוון זה או אחר כתוצאה מהשפעות שליליות חיצוניות ופנימיות, מתחילות להיווצר בעיות בריאותיות ומחלות. או אחר כתוצאה מהשפעות שליליות חיצוניות ופנימיות, מתחילות להיווצר בעיות בריאותיות ומחלות.
✔️ רפואת התדרים שולחת לגוף את התדרים המקוריים והבריאים ומלמדת בכך את הגוף לעבוד יותר נכון ויותר בריא. כאשר האיברים חוזרים אל התדרים המקוריים שלהם, בעיות ומחלות נעלמות מעצמן.

✔️ פלאשעון מייצר ושולח לגוף רשימה ארוכה מאוד של תדרים בריאים ונכונים ומלמד בכך את הגוף לעבוד יותר נכון ובריא. רשימת תדרים זאת נבנתה על סמך רשימה ארוכה של מחקרים שנעשו ברפואת תדרים על פני שנים רבות בארצות השונות. נכון להיום קיימים יותר מאלף מחקרים בנושא של רפואת תדרים, המראים השפעות חיוביות ביותר של טיפול זה.

האם תדרים זה דבר טבעי ובטיחותי❓

מסתבר שכל הגוף שלנו עובד על תדרים.

❇️ לדוגמא המוח. המוח האנושי פועל בצורה אלקטרו-כימית. כלומר כתוצאה מפעילות המוחית מופקים שדות אלקטרומגנטיים. שדות אלקטרומגנטיים הם תוצאה של תנועת אלקטרונים. המוח פולט כל הזמן קרינה אלקטרומגנטית חלשה ביותר שאותה ניתן לקלוט באמצעות חיישני EEG המותאמים לכך.

❇️ מוח האנושי פועל בחמשת טווחי התדרים:
גלי דלתא – Hz 3 – 0.5. גלי דלתא מייצגים בעיקר מצבים של שינה. כלומר, כאשר המוח נמצא במצב של שינה יש סנכרון גבוה בין המערכות השונות במוח וישנה פעילות מוחית נמוכה.
גלי תטא – Hz 7 – 4. גלי תטא מאפיינים חלימה בהקיץ, מנוחה מנטלית, את המצב בין ערות לשינה, מצבי מדיטציה שונים. תדר התטא הינו חשוב ביותר ומסנכרן בין מנגנונים שונים במוח וקשור לפונקציונליות של מספר רב של מנגנונים אלה.
גלי אלפא – Hz 15 – 8. גלי אלפא מאפיינים מצב של מנוחה בו אנו רגועים ושלווים. זהו תדר הדומיננטי ביותר אצל רוב בני האדם הבוגרים וגם אצל רוב הצעירים.
גלי בטא – Hz 31 – 16. גלי בטא מייצגים עוררות, למידה, יכולת קוגניטיבית, קשב ולעיתים אפילו חרדה.
גלי גמא – Hz 100 – 31. גלי גמא מייצגים את התדר הגבוה ביותר ומאפיינים מצבי קיצון של המוח. זהו תדר שאינו מייצג פעילות רגילה של המוח אלא מייצג מצבי קיצון כשאנו נמצאים בסיטואציה המאיימת על חיינו.
איברים אחרים בגופינו פועלים על תדרים האחרים. לכל תא בגופינו יש תדר משלו שעליו הוא עובד.

❇️ על רעיון התדרים פותחה גם אלקטרותרפיה. אלקטרותרפיה היא טכניקה טיפולית בתוך תחום הפיזיותרפיה המיישמת שימוש במכשירים שונים המפיקים זרמים חשמליים מסוגים שונים למטרות טיפוליות מגוונות לצורך ריפוי והפחתת כאבים. באמצעות זרמים אלו ניתן לעורר גירוי בעצבים בגופנו ולטפל בפתולוגיות שונות, לחזק שרירים ולהפחית כאבים.

❇️ פלאשעון עובד על מיקרו אותות חשמליים בטווח שידור עד 1000Hz.

❇️אנחנו וכל דבר מסביבנו הוא אנרגיה. ללא התייחסות לגוף האנרגטי שלנו לא ניתן להשיג שום תוצאות. לכן הכנסנו לפלאשעון תכנית שחרור של חסמים אנרגטיים בגוף. וכך זה פועל.

❇️בגופינו קיימת מערכת לזרימת האנרגיה. היא עוברת דרך שבעה מרכזי אנרגיה ראשיים (צ'אקרות) ודרך מרכזים משניים נוספים קטנים יותר. כאשר צ'אקרה נחסמת חלקית או במלואה, זרימת האנרגיה אל האיברים שאותה הצ'אקרה אחראית עליהם נפגעת ומיד נוצרת מחלה. פלאשעון משחרר חסימות אנרגטיות שמפריעות לזרימת האנרגיה בגוף האדם ומאפשר לכל איבר לקבל את האנרגיה שהוא זקוק לה על מנת להישאר בריא.

❇️ כל שלושת הטיפולים נעשים במקביל, משלימים אחד את השני ומגבירים את יעילות ריפוי העצמי של המטופל.

איך נראה ועובד פלאשעון?

✔️ פלאשעון הוא ממש מגניב ומגיע עם רצועה בחמישה צבעים: כתום, אפור, כחול, ירוק ואדום.

✔️ הוא מופעל במגע קטן. הטיפול מתחיל וספירת הזמן מתחילה לאחור. השעון נכבה בעצמו כאשר מסתיים הטיפול. זמן הטיפול הוא 12 דקות ו-6 שניות.

✔️ אנשים שיכולים להרשות לעצמם מוצרים בהתאמה אישית, קונים שעון מעוצב אישית עם תמונה לבחירתם. ⁠

אנשים אחרים יכולים לבחור דגם בסיסי.

מה יקרה לך לאחר שימוש בפלאשעון?

איכות החיים תשתפר

✅ טיפול של ניקוי הגוף מרעלים יפנה מגופך חומרים זרים המגיעים בעיקר מבחוץ, חומרים שלגוף קשה לפנות בעצמו בעיקר ממזון תעשייתי מעובד, מים לא נקיים, חומרי הדברה, אוויר.
✅ רפואת התדרים תכניס אותך לתהליכי ריפוי קבועים באמצעות איזון של כל מערכות הגוף בו זמנית.
✅ שחרור חסמים אנרגטיים יסייע לשמור ולקבע את הריפוי שהתרחש.
✅ חוסן הגוף בפני מחלות השונות יגדל.
✅ יתחיל תהליך אנטי אג'ינג.
✅ איכות החיים תשתפר.

למי מיועד פלאשעון?🤔​

למי מיועד פלאשעון

 

✅ לאנשים שמודעים לכך שגופינו לא מושלם ותמיד יש מקום לשיפור ולחיזוק הבריאות.
✅ לאנשים איכותיים שיודעים לזהות ראשונים את הטכנולוגיות המוצלחות לפני שהן כובשות את כל השוק.
✅ לאנשים שיודעים להעריך את זמנם היקר ולא מבזבזים אותו על מטפלים שונים וטיפולים ארוכים.
✅ לאנשים שיודעים ליהנות מנוחות השימוש במוצר.
✅ לאנשים שלא אוהבים להתאמץ, אלא מבינים שאפשר להשיג דברים בקלות.

יתרונות של הטיפול בפלאשעון

✅ מתבצע בזמן שנוח לך
✅  מתבצע בלחיצת כפתור אחת קטנה
✅ בלי כאבים
✅ בלי לצאת מהבית
✅ בלי לשנות את אורח החיים
✅ בלי מאמץ
✅ בלי עמידה בלוח זמנים של תכנית הטיפולים

אבל למה שתאמינו לנו? כי יש לנו קבלות!!!

     א. בת 34 מתל אביב
א. בת 34 מתל אביב
Read More
התחלתי לענוד את השעון שעון התדרים בסוף הקיץ כאשר סבלתי מפיברומיאלגיה, בעיות עיכול שונות ומספר תסמינים מעיקים קבועים כגון מיגרנות, חולשה, כאבי שרירים ובעיות הירדמות קשות. כבר בשבוע השני לשימוש המיגרנות נעלמו. השינה בלילה השתפרה. בהתחלה הרגשתי מעט חולשה, עקצוצים מוזרים בגוף, ועור הפנים נהיה מעט מחוספס ופרח - תסמינים שהסתברו כתופעות של ניקוי רעלים (גם כאשר עושים ניקוי תזונתי, צומות וכד' חשים תחילה אי נוחות). לאחר חודש מאז תחילת התהליך, הרגשתי יותר כוחות ואנרגיה, לצד שיפור הרגשה כללית. הכאבים לא הופיעו יותר. בחודש השני חליתי כנראה בשפעת עונתית (או אולי so called covid), עם חולשה עצומה וצינון. במשך מספר ימים ישנתי 12-14 שעות ביממה, לא הצלחתי לקום בבוקר. כתוצאה מכך לא הקפדתי לענוד את השעון ברמה יום יומית. אך שמתי לב שבימים שעונדת אותו, מרגישה טוב יותר, יותר כוחות. עברתי תהליך ניקוי וחיזוק מדהים, לא האמנתי שסימפטומים של פיברומיאלגיה סבלתי מהם שנים רבות יכולים להיעלם כמעט לגמרי בתוך כמה חודשים. ודווקא בתקופה זו פחות הקפדתי על תזונה נכונה ופעילות גופנית, ולא נטלתי את התוספים והתרופות הטבעיות הרגילות שלי באופן קבוע. כך שניתן לומר שבהכרח הייתה השפעה חיובית משמעותית מהשימוש בשעון הפלא. תודה רבה על הכל ❤️❤️❤️
ר. בת 51 מנהריה
ר. בת 51 מנהריה
Read More
לאחר כשלושה חודשי שימוש יומיומי בשעון התדרים, חל שיפור משמעותי במצב האוטופיק דרמטיטיס שסבלתי ממנו בכפות הידיים מאז שאיבדתי את אבא שלי למחלה לפני כשנתיים, פחות גירוי בעור, פחות מגרד, פחות סבל ופגיעה בעור וגם פחות סטרס באופן כללי. אני מודה מאד לנציגת החברה ולצוות הרפואי על הפיתוח של השעון, על הליווי והשרות האדיב, אכן מוצר מומלץ מאד. עלו והצליחו.
ג. בת 52 מאבו גוש
ג. בת 52 מאבו גוש
Read More
אז רציתי לספר לך שהשינה שלי הייתה איומה. בלילות הייתי מתעוררת ב-2 או 3 וזהו לא נרדמת עד הצהריים. וזה היה מעייף נורא. אז מאז השעון כעבור בערך כחודשיים שלושה השינה שלי החלה להסתדר כל פעם יותר ויותר. ויש עדיין לילות של שינה קטועה אבל זה כבר ממש נדיר. לרוב אני יושנת נהדר כל הלילה עד הבוקר!! תודה תודה תודה ענקית!!!
פ. בן 76 מעפולה
פ. בן 76 מעפולה
Read More
אני חולה סרטן כבר כמה שנים. כתוצאה מכימותרפיות הופיעו אצלי תופעות לוואי שונות. אחת מהן היא פצעים ברגליים. משחות וכדורים כמעט ולא עזרו לי. הבן שלי הביא לי שעון תדרים לנסות ולטפל במצבי. לאחר טיפול של שבועיים הפצעים שלי ברגליים התחילו להיסגר ותוך חודש נסגרו לחלוטין. אני מודע לחברה על השעון שהם פיתחו.
מ. בת 43 מיקנעם
מ. בת 43 מיקנעם
Read More
התחלתי להשתמש בשעון מתוך סקרנות. אני תפסתי את עצמי כאשה בריאה וחזקה. אומנם היו לי בצקות ברגליים שנשארו חמש שנים אחרי לידה וסבלתי מתסמונת קדם וסתית - PMS שהתבטאה ברגישות גבוהה מאוד בשדיים, אבל סה"כ הרגשתי טוב מאוד מבחינה פיזית. לאחר חודש של שימוש בשעון הפסיקו להתייבש אצלי כפות רגליים. לאחר כחודשיים התחלתי לשים לב שהבצקות שלי ברגליים יורדות ובמהרה הן ירדו לחלוטין. ושלושה חודשים לאחר שימוש בשעון גיליתי שתסמונת PMS נעלמה לחלוטין. במקביל, גם נעלמו כאבי שרירים המופיעים לאחר אימון כושר. אני ממשיכה להשתמש בשעון על בסיס יומי. מעבר לכל מה שפירטתי קודם, השעון מעלה בצורה מורגשת את רמת האנרגיה והחיוניות בגוף.
ש. בת 49 מתל אביב
ש. בת 49 מתל אביב
Read More
בזמן ששמתי את השעון הוא עבד והירגשתי פחות עייפות וחולשה וכאב ראש. מקווה שבאמת הספיק לחסל לי כמה רעלים בגוף. כניראה עבד קשה. מודה לך על המחשבה לצרף אותי לניסוי הזה. ניסוי שנהניתי להשתתף בו. וחושבת שיש מצב שאכן תצליחו עם המוצר הזה .חושבת שכל אדם צריך שעון כזה בחייו בחיינו הלחוצים ממילא.
Previous
Next
ד. בת 82 מעפולה
ד. בת 82 מעפולה
Read More
אני בת 82 ללא מחלות רקע. יום אחד הבן שלי הביא לי את שעון הפלא ואמר: "אמא, אני רוצה שתלכי עם השעון הזה. זה שעון שמרפה." התחלתי להשתמש בשעון כפי שהבן שלי הסביר לי. יום אחד לאחר כשבועיים הייתי צריכה לפגוש את הבן שלי. כאשר הלכתי לקראתו הוא אמר ל: " אמא, את הולכת כמו בחורה צעירה ". ובאמת אחרי שהתחלתי לחשוב על זה הבנתי, שההליכה שלי הפכה להיות קלה ונעלמו לי בעיות נשימה בזמן ההליכה. הופתעתי מאוד ששעון יכול להשפיע בצורה כל כך חזקה על גוף האדם.
י. בן 35 מפתח תקווה
י. בן 35 מפתח תקווה
Read More
לאחר כ-10 שנים שלא הרחתי כלל, הייתי אצל רופאים מומחים, מנהלי מחלקות בבתי חולים, ולא מצאו לי פתרון לבעיות הריח, אמרתי טוב, בוא ננסה את השעון למרות שלא באמת האמנתי שזה יעשה משהו. לאחר כ-3 שבועות (בערך) של שימוש עם השעון, התחלתי להריח בחזרה.
י. בן 47 מעפולה
י. בן 47 מעפולה
Read More
אני חולה סוכרת מסוג 1 כבר 26 שנה. הייתה תקופה שהייתי סובל מעייפות כרונית קשה מאוד, הרגליים שלי היו נפוחות ואני התקשתי ללכת. אני תמיד התעניינתי ברפואה אלטרנטיבית. לאחר שימוש של כחודש בשעון הנפיחות ברגליים ירדה לחלוטין, עייפות נעלמה והפכתי להיות אנרגטי וחיוני. אומנם הסוכרת שלי לא נעלמה, אבל תופעות הלוואי שמלוות אותה נעלמו. המחשבות שלי הפכו להיות יותר מסודרים ומדויקים, דכאונות נעלמו. אני שמח מאוד שהשתמשתי בשעון תדרים.
ד. בת 44 מעין שריד
ד. בת 44 מעין שריד
Read More
שעון התדרים עבד עליי בצורה נפלאה. לחלוטין הרגשתי הבדלים. משהו בזכרון השתנה. התחלתי לזכור פתאום חלומות לעיתים. התדר שלי עלה. גם כשהייתי בתקופות קשות התדר היה גבוה והרגשתי את זה בצורה משמעותית. לגמרי משהו שארצה לרכוש כשיהיה במלאי. הרבה תודה וישר כח. באהבה
י. בת 46 מפורטוגל
י. בת 46 מפורטוגל
Read More
אחרי שימוש של 3 חודשים בשעון התדרים, שמתי לב לירידה במספר המיגרנות וגם שכבר היו, אז לא היו מאד חזקות. גם כאבי הפרקים נחלשו.
י. בת 20 מקריית אתא
י. בת 20 מקריית אתא
Read More
את השעון קיבלתי מאבא שלי. הוא דאג לי ורצה שאני אלך איתו מאחר והיינו בתקופת קורונה ואבא שלי רצה שאני אהיה חזקה מפני הוירוס. אני בחורה צעירה ובריאה, חיילת, כך שהייתי בספק שהשעון יכול לסייע לי במשהו, אבל הלכתי איתו. לאחר כשלושה חודשים וחצי אני שמתי לב שיש לי המון כוחות ואני פשוט לא מתעייפת. תודה רבה לאבא שלי ולכל אלו שעבדו על השעון הזה.
א. בת 47 ממטולה
א. בת 47 ממטולה
Read More
איך אני מרגישה אחרי שימוש בשעון אחרי שלושה חודשים. אני מרגישה טיפה שיפור בבלט בעין. אבל בכללי כשאני שמה את השעון זה מאוד מרגיע ועושה מן רוגע כזה.
ו. בת 58 מפבלודר, קזחסטן
ו. בת 58 מפבלודר, קזחסטן
Read More
אני משתמשת בפלאשעון כבר חודשיים. לאחר הטיפול מופיעה קלילות בגוף וצלילות במחשבות. לאחרונה הייתי במצב רגשי קשה, שלאחריו תוך חצי יום הופיעה אצלי דלקת שלפוחית השתן. עשיתי שלושה טיפולים ברצף ולמחרת דלקת השלפוחית השתן נעלמה כאילו לא הייתה כלל. הצ'אקרות מתאזנות טוב. תחושות של קלילות במרכזי האנרגיה. אני גם יכולה לציין שחלומות הפכו להיות בהירים יותר.
Previous
Next
פלאשעון עובד על כולם

האם בן אדם בריא או בן אדם שמרגיש טוב צריך את פלאשעון?

כן בהחלט. זה כמו צחצוח שיניים. רוב האנשים מצחצחים שיניים פעם ביום. יש כאלו שמצחצחים פעמיים ביום והמקפידים ביותר מצחצחים שלוש פעמים ביום אחרי כל ארוחה. הם מצחצחים שיניים גם כששיניים שלהם בריאות כי הם יודעים שככל שישמרו יותר על השיניים כך קטן הסיכוי למחלות שיניים. ככה גם עם פלאשעון. ככל שתעשה יותר טיפולים, כך גופך יתמודד טוב יותר עם רעלים מהסביבה ויתחזק טוב יותר את כל האיברים. כתוצאה מכך הגוף נשאר יותר בריא וחזק.

אתה חייב את פלאשעון

ההחלטה פשוטה מאוד כי הכל זה עניין של סיכוי וסיכון וצריך לתת את הדעת לשאלות הבאות:
❓ האם אתה יודע מה מצב הבריאותי האמיתי שלך?
❓ האם אתה יודע מה מתבשל לך בפנים ומתי זה יתפרץ החוצה?
❓ האם אתה יודע כיצד משפיעים רעלים מהמזון, רעלים מהמים, אוויר וקרינה על גופך?
❓ אבל מצד שני האם תרצה שיהיה לך משהו שיעמוד על המשמר של הבריאות שלך, שיתקן את נזקי הגוף על בסיס יומיומי, שינקה את גופך מרעלים שצברת מתוך מזון, מים ואוויר?

אם ענית "לא" על שלוש שאלות הראשונות וענית "כן" על שאלה האחרונה, אתה חייב את פלאשעון שהוא שומר הראש של הבריאות שלך ועדיף לא להמתין.

אז אמא, אבא, סבא וסבתא תשמרו על עצמכם כדי שתוכלו לשמור על המשפחה שלכם. אוהבים אתכם.

כמה כסף שווה בריאות וכמה כסף אתה מוכן להשקיע בבריאות שלך?

☝️ אף אחד לא יודע כמה שווה הבריאות שלו. רק אחרי שאנו מאבדים את הבריאות, אנו מגלים את ערכה האמיתי. ואז אנשים משקיעים כמעט כל סכום שנדרש מהם בטיפולים. במצבים קיצוניים כאשר נדרשים ניתוחים מיוחדים או השתלות אנשים מוכרים את הבתים שלהם ומשקיעים את כל ממונם בניסיון להחזיר את הבריאות. ישנן לא מעט משפחות שאיבדו את כל רכושם כאשר ניסו להציל אחד מבני המשפחה. אכן כואב ועצוב מאוד.

❇️ הבעיה העיקרית בכל המקרים האלו היא חוסר ידיעה מראש, שדבר בסדר גודל כזה עלול לקרות.

❇️ ונכון, אף אחד לא חסין בפני מחלות ואירועים בריאותיים קשים. לכן מטרתנו היא לנסות להקטין את הסיכון שהבריאות שלנו תפגע. על מנת לשמור על הבריאות על בסיס יומיומי נדרשים ניקוי רעלים ושיקום מערכות הגוף.

אז האם אתה חושב שלגוף שלך שתמיד נשאר איתך בעוני ובעושר, בשמחה ובעצב, בחורף ובקיץ, כאשר כל השאר בא והולך מגיע פלאשעון?

אם כן, הוא יהיה שלך במחיר שמתאים לכל כיס❗️

רק 199.8 ₪ * 5 תשלומים

הגעת לשלב הסופי שבו תוכל לקבל את פלאשעון אליך ולשנות את חייך. האם אתה עושה את הצעד האחרון?

Select your currency
he_ILעִבְרִית
Skip to content